Series
Ratings
70
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0