Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0