Titles you rated
Knowledge Is the BeginningRated ★ 5.0
Paris or PerishRated ★ 3.0
LaggiesRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
EvitaRated ★ 4.0
Bride & PrejudiceRated ★ 4.0- ToscaRated ★ 5.0