Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5