Titles you rated
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.5
JiseulRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 3.0