Movies
Ratings
31
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Sydney WhiteRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0