Series
Ratings
60
A Very English ScandalRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 2.5- MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0