Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
RudyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5