Movies
Ratings
445
PeninsulaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
FrankRated ★ 2.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 1.0
The PiperRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5