Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5