Titles you rated
AdoreRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5- The Girl Lives in HaeundaeRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
MommyRated ★ 4.5