Titles you rated
Wind RiverRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
The CallRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5