Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
AddictedRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
John QRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 2.5
Between Love and HateRated ★ 2.0
A LoveRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FelonRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 2.5