Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 1.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 1.5
AliensRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5