Titles you rated
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0