Movies
Ratings
436
SingRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
MommyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 3.5