Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
GORated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5