Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 1.5
ItRated ★ 1.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5