Movies
Ratings
1017
The GuardianRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.5