Titles you rated
BoJack HorsemanRated ★ 0.5- 블리치Rated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
GodlessRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 2.0
The BlacklistRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5