Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5- WishRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0