Movies
Ratings
52
The MaskRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GloriaRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0