Movies
Ratings
699
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Man Without a PastRated ★ 3.0
Blindly in LoveRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5