Series
Ratings
42
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5