Movies
Ratings
391
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0