Series
Ratings
88
A Love To KillRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Spring DayRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 2.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
CircleRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0