Movies
Ratings
350
Marriage StoryRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0