Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0