Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5