Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0