Titles you rated
Green BookRated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Mozart l'opéra Rock 3DRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
PriestRated ★ 4.0
And Soon the DarknessRated ★ 4.0
DoomRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 4.0