Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0