Series
Ratings
25
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0