Movies
Ratings
197
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Naked WeaponRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
My Tutor FriendRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 3.5