Movies
Ratings
806
PassengersRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0