Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 1.5
The InternRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5