Movies
Ratings
119
Despicable MeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0