Titles you rated
Stone SkippingRated ★ 0.5
London Has FallenRated ★ 2.5
Army of the DeadRated ★ 1.5- King of PrisonRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 0.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 0.5
Love, AgainRated ★ 0.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0