Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 3.5
Godzilla Singular PointRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Show Me The Money 9Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0