Movies
Ratings
721
12 Angry MenRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Garak Market RevolutionRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0