Movies
Ratings
27
All About My WifeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0