Movies
Ratings
155
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Mr. 3000Rated ★ 3.0
PushRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0