Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0