Series
Ratings
25
Skam Season 4Rated ★ 5.0
Skam Season 2Rated ★ 4.5
Skam Season 1Rated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0