Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.0
The CulpritRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 2.5