Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0