Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0