Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.0