Movies
Ratings
79
Yes ManRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
The StingRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
DragonHeartRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.0