Titles you rated
SlayersRated ★ 3.5- Mr. QRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 2.5- The Final MatchRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Wedding Peach DXRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0
GourmetRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0